BİZİM HİKAYEMİZ

Cactus Cast Agency tüm Türkiye’de her yaş gurubundan yeni yetenekleri keşfediyor ve oyunculuk dünyasına kazandırıyoruz!

Cactus Cast Agency 2014 yılında sektörde edindiği tecrübeleriyle Özgül Canişçi tarafından kurulmuş ve bugüne kadar yüzlerce yeni oyuncu adayının oyunculuk dünyasına adım atmasında yol göstermiştir.

Oyunculuk sektörü hem yetenek hem de eğitim gerektiren ve sürekli rekabetin olduğu bir profesyonel yaşam biçimidir.

Türkiye çapında 50’den fazla ilde gerçekleştirdiğimiz oyuncu seçmeleri organizasyonu, 13 binden fazla yardımcı oyuncu, 622 bölüm oyuncusu ve 76 projeyi hayata geçirdik!

Cactus Cast Agency olarak sizlere bu yolda rehberlik etmek ve deneyim kazanmanıza yol göstermekten gurur duyuyoruz

Bugüne kadar bizimle yola çıkan oyuncu arkadaşlarımızı büyük sinema filmi projelerinde, uluslararası dizi setlerinde performanslarını izlemekten kıvanç duymaktayız

Oyunculuk sektörüne adım atarken aklınıza takılabilecek tüm sorulara cevap veriyor, yaşayabileceğiniz problemlerin çözümünde size yardımcı oluyoruz.

Dokuzuncu yılımızı doldurduğumuz bu sektörde siz de ailemize katılmak, oyunculuk sektöründe deneyim kazanmak ve onlarca büyük projede yer almak için hemen başvurabilirsiniz.

Özgül Canişçi’nin size bir mesajı var:

Değerli oyuncu adayımız!

Ailemize hoşgeldin! Size bu sektörde edindiğim tecrübelerimi ve bilgi birikimimi aktarmak için 2014 yılında “Özgül Canişçi Cast Agency” olarak yola çıktım.

Her geçen gün imza attığımız başarılı projelerle ekibimiz de zaman içerisinde büyüdü.

2018 yılından beri Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerine daha iyi hizmet sağlayabilmek için “Cactus Cast Agency” olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Siz değerli oyuncu adaylarımıza mesajım; oyunculuk dünyasına adım atarken size en doğru ve en iyi çekilde rehberlik edecek ajans ile çalışmayı seçmeniz olacaktır. Oyunculuk hem çok keyifli ve kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlayan bir süreç olduğu gibi hem de bir o kadar meşakkatli ve kendinizi sürekli geliştirmeniz gereken bir sektördür. Bu adımları atarken “Cactus Cast Agency” olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Ekibimiz

Özgül Canişçi
Kurucu

Aslı Şenay
Finans Sorumlusu

Narin Kaynak
Organizasyon Koordinatörü

Mert Berberoğlu
Cast Direktörü

Damla Tekşen
Eğitim Koordinatörü

Kaan Muratlı
Cast Danışmanı

Merih Gür
Cast Danışmanı

Batuhan Ege Kaytanta
Cast Danışmanı

Elfin Yüsra Akman
Cast Danışmanı

Nilay Aylaş
Cast Danışmanı

Yücel Yılmaz
Cast Danışmanı